Titles you rated
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Mapplethorpe: Look at the PicturesRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
BooksmartRated ★ 4.5
SoleRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Wings of DesireRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5