Movies
Ratings
195- Brave StoryRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0