Movies
Ratings
101
Lone SurvivorRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 4.0
The Great HypnotistRated ★ 3.5
25th HourRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
ShameRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.5