Movies
Ratings
468
Total RecallRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Moby DickRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
The SpiesRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0