Series
Ratings
20- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Halt and Catch FireRated ★ 5.0
Halt and Catch FireRated ★ 5.0
Halt and Catch FireRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.5
- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0