Titles you rated
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0