Movies
Ratings
28
New WorldRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0