Series
Ratings
117
A Man Called GodRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
Melody of LoveRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
The PromiseRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 5.0
BloodRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0