Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0