Movies
Ratings
519
MoneyRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
ThreeRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 2.5
The EyeRated ★ 2.5
One Missed Call 2Rated ★ 2.5
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.5- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0