Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5