Movies
Ratings
23
The TowerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0