Movies
Ratings
40
Your Name.Rated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0