Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Love PhobiaRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Henri HenriRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0