Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5