Movies
Ratings
120
Land and FreedomRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0