Titles you rated
Escape PlanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
RushRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 1.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 0.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 1.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.5
Rough CutRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0