Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0- Major Season 6Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 0.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Oh My GeneralRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0