Movies
Ratings
15
AvatarRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 1.5