Movies
Ratings
642
TunnelRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5- Jodhaa AkbarRated ★ 4.5
GuzaarishRated ★ 5.0
Doctor DolittleRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5