Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5