Titles you rated
High KickRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0