Movies
Ratings
103
Free WillyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0