Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0