Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0