Movies
Ratings
859
Good NewsRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
BrickRated ★ 1.5
iHostageRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.5
No Way UpRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 1.5
NocturnalRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
OxygenRated ★ 2.5