Titles you rated
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The InbetweenersRated ★ 4.0
The InbetweenersRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 2.0