Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Land of HappinessRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5