Movies
Ratings
280
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5