Movies
Ratings
657
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5