Series
Ratings
133
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
The PittRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 4.0
ReacherRated ★ 3.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0