Movies
Ratings
593
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0