Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
CarsRated ★ 0.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0