Series
Ratings
33
WandaVisionRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0