Movies
Ratings
271
Dear JohnRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
MemoriesRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 4.5
1 Litre of TearsRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0