Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 1.5
The Green MileRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.0