Movies
Ratings
50
ColombianaRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.5