Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 2.5
GamerRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5