Movies
Ratings
671
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Gloria BellRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 0.5
BrightRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5