Movies
Ratings
104
ParasiteRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
MortdecaiRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0