Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5