Movies
Ratings
307
A Single RiderRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.0