Titles you rated
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0