Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5