Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0