Titles you rated
Lupin Season 1Rated ★ 0.5
The TyrantRated ★ 4.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- AccompliceRated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 1.5- AccompliceRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.0- 원피스 19기Rated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5- 원피스 18기Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0