Movies
Ratings
543
The PestRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
HookRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 2.5
The X FilesRated ★ 3.0
Batteries Not IncludedRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0