Series
Ratings
491
The TrunkRated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 1.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
- JeongnyeonRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 1.0