Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Valentine's DayRated ★ 2.0- Lady DaddyRated ★ 1.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.0
The CatRated ★ 0.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 1.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0