Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0